Naším cílem a cílem společnosti je vždy „Vždy uspokojovat požadavky našich zákazníků“. Neustále se snažíme získávat, navrhovat a vyvíjet pozoruhodné vysoce kvalitní produkty pro naše stávající i nové zákazníky a dosahovat oboustranně výhodné vyhlídky pro naše zákazníky i pro nás v Číně. Levná cena 126L laboratorní průmyslové plně automatické myčky skla. Upřímná spolupráce s vámi vám všem zajistí šťastný zítřek!
Naším cílem a cílem společnosti je vždy „vždy uspokojovat požadavky našich zákazníků“. Neustále získáváme, navrhujeme a vyvíjíme pozoruhodné vysoce kvalitní produkty pro naše stávající i nové zákazníky a dosahujeme tak oboustranně výhodné situace jak pro naše zákazníky, tak i pro nás.Čína Myčka skla a myčka laboratorního sklaDíky veškeré této podpoře můžeme každému zákazníkovi poskytnout kvalitní produkty a včasné dodání s vysokou zodpovědností. Jako mladá rostoucí společnost možná nejsme nejlepší, ale snažíme se být vaším dobrým partnerem.
| Základní parametr | |
| Provozní teplota | 5–40 °C |
| Elektronická energie | 220 V/50 Hz nebo 380 V/50 Hz |
| Elektrický drát | 2m/5*10m2 |
| Topný výkon | 4 kW/9 kW |
| Celkový výkon | 9 kW/13 kW |
| Mycí komora | Nerezová ocel 316L |
| Externí panel | Nerezová ocel 304 |
| Kapacita | 202L |
| Peristaltické čerpadlo | 4 kusy |
| Programy | 36 výchozích, 100+ vlastních |
| Teplota praní | až 95 °C |
| Port RS-232 | Pro přenos datových informací z pračky |
| Dotyková obrazovka | 7" barevná obrazovka |
| Vnější rozměr | V/Š/H: 990*612*750 mm |
| Hmotnost | 100 kg |
| Teplotní senzor | PT1000 |
| Připojení k internetu k dispozici | |
| Viditelné okénko na dveřích | |
| Systém sledování vodivosti pro oplach | |
| K dispozici je posilovací čerpadlo na čistou vodu | |
| Vysoce účinný parní kondenzátor | |
Úvod do funkcí
1. Možnost odloženého startu: Přednastavený čas praní odpočítáváním nebo pevně nastaveným časem
2. Funkční ochrana heslem na různých úrovních
3. Řídicí systém: Řízení mikropočítačem, RS485, izolace optočlenů, originální importovaný čip, chráněný dálkový přenos signálu.
4. Automatický dveřní systém
5. Oběhový systém: Funkce spouštění s proměnnou frekvencí Průtok oběhového čerpadla: 0-600 l/min Monitorování tlaku a protipěnivé mytí pro zajištění efektivního čištění Rameno s monitorem otáček pro upozornění na překážku
6. Systém čisticích košů: Čisticí koš je vyměnitelný v jakékoli úrovni. Flexibilita víceúrovňového vstřikovacího mytí a vyměnitelných košů. Více než tři přívody vody s automaticky uzavíratelným ventilem. Automatická identifikace koše a regulace průtoku vody.
7. Výška kapacity: Čisticí výška v jedné úrovni: 70 cm Čisticí výška ve dvou úrovních: 46 cm Čisticí výška ve třech úrovních: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.

Výstava

Naším cílem a cílem společnosti je vždy „Vždy uspokojovat požadavky našich zákazníků“. Neustále se snažíme získávat, navrhovat a vyvíjet pozoruhodné vysoce kvalitní produkty pro naše stávající i nové zákazníky a dosahovat oboustranně výhodné vyhlídky pro naše zákazníky i pro nás v Číně. Levná cena 126L laboratorní průmyslové plně automatické myčky skla. Upřímná spolupráce s vámi vám všem zajistí šťastný zítřek!
Levná cena v ČíněČína Myčka skla a myčka laboratorního sklaDíky veškeré této podpoře můžeme každému zákazníkovi poskytnout kvalitní produkty a včasné dodání s vysokou zodpovědností. Jako mladá rostoucí společnost možná nejsme nejlepší, ale snažíme se být vaším dobrým partnerem.