dělá úklidovou práci příjemnější
Určeno pro laboratorní čištění standardního skla, vhodné pro nádoby ze skla, keramiky, kovu, plastu atd. (např. odměrné baňky, vzorkovací lahvičky, Erlenmeyerovy baňky, kolorimetrické zkumavky, pipety, odměrné pipety, zkumavky, Petriho misky, baňky ve tvaru srdce, kádinky atd.).
—————Flash-F2—————
| Základní parametr | |
| Provozní teplota | 5–40 °C |
| Elektronická energie | 380 V/50 Hz |
| Elektrický drát | 2m/5x10m² |
| Topný výkon | 9 kW/18 kW |
| Sušicí výkon | 4 kW/6 kW |
| Celkový výkon | 13 kW/24 kW |
| Kapacita | 308L |
| Peristaltické čerpadlo | 4 kusy |
| Programy | 36 výchozích, 100+ vlastních |
| Teplota praní | až 95 ℃ |
| Port RS-232 | Pro přenos datových informací z pračky |
| Dotyková obrazovka | 7" barevná obrazovka |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 1326*930*750 mm |
| Hmotnost | 200 kg |
| Teplotní senzor | PT1000 |
| Připojení k internetu k dispozici | |
| Viditelné okénko na dveřích | |
| Systém sledování vodivosti pro oplach | |
| K dispozici je posilovací čerpadlo na čistou vodu | |
| Vysoce účinný parní kondenzátor | |
| Mycí komora z nerezové oceli 316L | |
| Vnější panel z nerezové oceli 304 | |
Čtyři klíčové výhody plně automatické myčky laboratorního skla
Proč zvolit plně automatickou myčku laboratorního skla XPZ?
Další funkce——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Osvědčení:
Jak čistí plně automatická myčka laboratorního skla XPZ laboratorní nádobí?
→ S vodou z kohoutku a čistou vodou (nebo změkčenou vodou) jako pracovním médiem, s použitím specifického čisticího prostředku, poháněného oběhovým čerpadlem, je čisticí kapalina přímo proplachována v rozsahu 360° uvnitř i vně nádoby otáčením rozstřikovacího ramene a rozstřikovací trubice, aby se zbývající látky na nádobě odlupovaly, emulgovaly a rozkládaly působením mechanických a chemických sil; Kromě toho lze čisticí kapalinu automaticky zahřát a poté lze nádobí horkým vzduchem čistit a dezinfikovat pro dosažení lepšího čisticího účinku. Pokud je zvolen model s funkcí sušení, lze láhev se vzorkem po umytí také vysušit horkým vzduchem, aby se zabránilo sekundární kontaminaci způsobené včasným odstraněním.(Tento model zahrnuje sušení.)
——-Běžný postup praní
Předpírka → mytí alkalickým pracím prostředkem pod 80 °C → opláchnutí kyselým pracím prostředkem → opláchnutí vodou z vodovodu → opláchnutí čistou vodou → opláchnutí čistou vodou pod 75 °C → sušení
Často kladené otázky
Otázka 1: Proč zvolit XPZ?
Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky.
Naše značka se rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Afrika a Evropa.
Nabízíme integrovaná řešení na základě individuální poptávky, včetně výběru produktů, instalace a zaškolení obsluhy.
Q2: Jaký druh zásilky si může zákazník vybrat?
Obvykle se přepravuje po moři, letecky.
Snažíme se co nejlépe vyhovět přepravním požadavkům zákazníků.
Q3: Jak zajistit kvalitu produktu a poprodejní servis?
Máme certifikáty kvality CE, ISO atd.
Máme vynikající poprodejní servis a poprodejního technika.
Naše výrobky mají záruční dobu.
Otázka 4: Můžewenavštívit vaši továrnu online?
Jsme velmi vstřícní.
Q5: Jaký druh platby si může zákazník zvolit?
T/T, L/C atd.