Naše společnost se specializuje na strategii značky. Spokojenost zákazníků je naší největší reklamou. Také vyhledáváme OEM společnosti pro čínské OEM vysoce kvalitní průmyslové pračky. Jako přední výrobce a vývozce se těšíme z velmi dobrých výsledků na mezinárodních trzích, zejména v Americe a Evropě, a to díky naší vysoké kvalitě a rozumným cenám.
Naše společnost se specializuje na strategii značky. Spokojenost zákazníků je naší největší reklamou. Zajišťujeme také OEM (originální výrobci originálního vybavení) pro...Čína Pračka, Mycí zařízení, Nyní jsme navázali dlouhodobé, stabilní a dobré obchodní vztahy s mnoha výrobci a velkoobchodníky po celém světě. V současné době se těšíme na ještě větší spolupráci se zahraničními zákazníky založenou na vzájemném prospěchu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš spodní vrstvy, Stojan na čisticí koš spodní vrstvy, Koš modulu spodní vrstvy,
Montáž do jedno-, dvou- nebo třívrstvé myčky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | 316L Nerezová ocel |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Osm |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
Košový regál s modulovým připojením
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Namontováno na obou vodících lištách z nerezové oceli
Rychlozásuvný přívod vody, proplachovací voda ze zadní strany komory do každého vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 158 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 528 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 566 mm |
| Čistá hmotnost | 3 kg |