Rising-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Používá se k čištění laboratorního skla, jako je Erlenmeyerova baňka, trojúhelníková baňka, baňka s kulatým dnem, baňka s plochým dnem, odměrná baňka a odměrný válec.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | Rozměry 6 mm x výška 220 mm |
| Počet trysek | 15 ks |
| Počet držitelů | 15 ks |
| Umístění pružinových dílů | 15 ks |
| Povrchová úprava držáků | PA |
Pojme tenkohrdlé nádoby o objemu 500–1000 ml
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 250 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 558 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 352 mm |
| Čistá hmotnost | kg |