Rising-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Používá se k čištění pipet.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Počet trysek | 116 ks |
| Výška rámu | 150mm |
| Čistitelná výška pipety | 585 mm |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 279 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 558 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 352 mm |
| Čistá hmotnost | kg |