Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Používá se k čištění laboratorního skla, jako je Erlenmeyerova baňka, trojúhelníková baňka, baňka s kulatým dnem, baňka s plochým dnem, odměrná baňka a odměrný válec.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | Rozměry 4 mm x výška 160 mm |
| Počet trysek | 36 ks |
| Počet držitelů | 36 ks |
| Umístění pružinových dílů | 36 ks |
| Povrchová úprava držáků | PA |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 164 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 204 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 511 mm |
| Čistá hmotnost | 3,8 kg |