Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
pojme 56 pipet, 56 centrifugačních zkumavek, zkumavek, vrchní část prázdné lahve atd.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | f2,5 mm x V110 mm |
| Počet trysek | 112 ks |
| Sedla pro pipety | 56 ks |
| Držák kříže | 56 ks |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 190mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 190mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 494 mm |
| Čistá hmotnost | kg |