Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Integrovaný modul má 28 pipet, 8 ks Erlenmeyerových baněk/baněk/odměrných baněk/odměrných válců atd.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | Rozměry 6 mm x výška 220 mm |
| Počet trysek | 36 ks |
| Sedla pro pipety | 28 ks |
| Držák kříže | 8 ks |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 255 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 190mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 493 mm |
| Čistá hmotnost | kg |