Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Může čistit 28 pipet, 28 lahviček se vzorky a 9 Erlenmeyerových baněk, baněk, odměrných baněk atd.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | ф 2,5 mm x V110 mm ф 4 mm x V160 mm ф 6 mm x V220 mm |
| Počet trysek | 65 ks |
| Sedla pro pipety | 28 ks |
| Držák kříže | 28 ks |
| Počet držitelů | 9 ks |
| Umístění pružinových dílů | 9 ks |
| Povrchová úprava držáků | PA |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 265 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 190mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 493 mm |
| Čistá hmotnost | 3 kg |