Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš horní vrstvy, Čisticí koš střední vrstvy, Stojan na čisticí koš horní vrstvy, Stojan na čisticí koš střední vrstvy, Koš modulu horní vrstvy, Koš modulu střední vrstvy
Montáž do dvou- nebo třívrstvé pračky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Šest |
| Regulátor polohy | Dva |
| Rozpoznávač košíků | Jeden |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
Košový regál s modulovým připojením
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Vodicí lišta z nerezové oceli s ložisky na obou stranách
Rychlozásuvný přívod vody, proplachovací voda ze zadní strany komory do každého vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 140mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 536 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 562 mm |
| Čistá hmotnost | 3,35 kg |