Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš spodní vrstvy, Stojan na čisticí koš spodní vrstvy, Koš modulu spodní vrstvy
Montáž do jedno-, dvou- nebo třívrstvé myčky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | 316L Nerezová ocel |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Osm |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Vložte do spodní části čisticího stroje
Vhodné pro všechny druhy síťovaných misek a všechny druhy vložek do košíků
| Vnější rozměry, výška v mm | 79mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 529 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 546 mm |
| Čistá hmotnost | 2 kg |