| Rozměry (V*Š*H) | 990*930*750 mm |
| Počet čisticích vrstev | 3 vrstvy |
| Objem komory | 202L |
| Průtok oběhového čerpadla | Nastavitelný 0-600 l/min |
| Elektřina | 280V/380V |
| Topný výkon | 4 kW/9 kW |
| Systém identifikace košíků | Norma |
| Způsob instalace | Volně stojící |
| Způsob sušení | Sušení horkým vzduchem |
Úvod do funkcí
1. Možnost odloženého startu: Přednastavený čas praní odpočítáváním nebo pevně nastaveným časem
2. Funkční ochrana heslem na různých úrovních
3. Řídicí systém: Řízení mikropočítačem, RS485, izolace optočlenů, originální importovaný čip, chráněný dálkový přenos signálu.
4. Automatický dveřní systém
5. Oběhový systém: Funkce spouštění s proměnnou frekvencí Průtok oběhového čerpadla: 0-600 l/min Monitorování tlaku a protipěnivé mytí pro zajištění efektivního čištění Rameno s monitorem otáček pro upozornění na překážku
6. Systém čisticích košů: Čisticí koš je vyměnitelný v jakékoli úrovni. Flexibilita víceúrovňového vstřikovacího mytí a vyměnitelných košů. Více než tři přívody vody s automaticky uzavíratelným ventilem. Automatická identifikace koše a regulace průtoku vody.
7. Výška kapacity: Čisticí výška v jedné úrovni: 70 cm Čisticí výška ve dvou úrovních: 46 cm Čisticí výška ve třech úrovních: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s...automatická myčka sklakterý se uplatňuje v biofarmaci, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemickém průmyslu.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.

Výstava


