Glory-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koše na čištění vstřikování,Vstřikovací modul
Používá se k čištění laboratorního skla, jako je Erlenmeyerova baňka, trojúhelníková baňka, baňka s kulatým dnem, baňka s plochým dnem, odměrná baňka a odměrný válec.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | φ12 mm x V420 mm / φ12 mm x 260 mm |
| Počet trysek | 4 ks |
| Držák kříže | 4 ks |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 447 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 500 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 500 mm |
| Čistá hmotnost | 2 kg |
Osvědčení
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.
Továrna XPZ

Výstava

