Popis produktu:
Rozsah působnosti
Automatická pračka, používaná vjídlo,zemědělství, farmaceutický, lesnictví, prostředí, zemědělský produkt testování, laboratorní zvířataa dalších souvisejících oborech pro poskytování roztoků na čištění skla. Používá se k čištění a sušení Erlenmeyerových baněk, baněk, odměrných baněk, pipet, injekčních lahviček, Petriho misek atd.
Specifikace:
| Rozměry (V*Š*H) | 990*612*750 mm |
| Počet čisticích vrstev | 1–3 vrstvy |
| Objem komory | 202L |
| Průtok oběhového čerpadla | Nastavitelný 0-600 l/min |
| Elektřina | 280V/380V |
| Topný výkon | 4 kW/9 kW |
| Systém identifikace košíků | Norma |
| Způsob instalace | Volně stojící |
| Způsob sušení | Funkce EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Řízení provozu
1. Funkce odložení spuštění mytí: přístroj je vybaven funkcí spuštění dle časového plánu a časovače pro zlepšení efektivity práce zákazníka
2. Barevný displej OLED modulu, samosvícení, vysoký kontrast, bez omezení pozorovacího úhlu
3. úroveň správy hesel, která umožňuje použití různých správcovských práv
4. Samodiagnostika poruch zařízení a zvukové a textové pokyny
5. Funkce automatického ukládání dat pro čištění (volitelné)
6. Funkce exportu dat čištění USB (volitelné)
7. Funkce tisku dat z mikrotiskárny (volitelné)
Technické inovace:
——Modulární úklidové koše
![]()
![]()
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.
Certifikace:
Často kladené otázky:
Otázka 1: Proč zvolit XPZ?
Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky.
Naše značka se rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Afrika a Evropa.
Nabízíme integrovaná řešení na základě individuální poptávky, včetně výběru produktů, instalace a zaškolení obsluhy.
Q2: Jaký druh zásilky si může zákazník vybrat?
Obvykle se přepravuje po moři, letecky.
Snažíme se co nejlépe vyhovět přepravním požadavkům zákazníků.
Q3: Jak zajistit kvalitu produktu a poprodejní servis?
Máme certifikáty kvality CE, ISO atd.
Máme vynikající poprodejní servis a poprodejního technika.
Naše výrobky mají záruční dobu.
Otázka 4: Můžewenavštívit vaši továrnu online?
Jsme velmi vstřícní.
Q5: Jaký druh platby si může zákazník zvolit?
T/T, L/C atd.