Vždy dokážeme uspokojit naše vážené zákazníky dobrou kvalitou, dobrou cenou a dobrými službami, protože jsme profesionálnější, pracovitější a děláme to nákladově efektivním způsobem pro Manufactur standard China Kitchen Craft Kitchen Trolley on Wheels with 3 Vegetable Storage Coffee Cocks. Dodržujeme zásadu „Standardizace služeb, abychom splnili požadavky zákazníků“.
Vždy dokážeme uspokojit naše vážené zákazníky dobrou kvalitou, dobrou cenou a dobrými službami, protože jsme profesionálnější, pracovitější a děláme to nákladově efektivním způsobem.Cena čínského stojanu a rámu pro vystavení zbožíVzhledem k měnícím se trendům v této oblasti se s maximálním úsilím a manažerskou excelencí zapojujeme do obchodu se zbožím. Dodržujeme včasné dodací lhůty, inovativní design, kvalitu a transparentnost pro naše zákazníky. Naším mottem je dodávat kvalitní řešení ve stanoveném termínu.
Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš spodní vrstvy, Stojan na čisticí koš spodní vrstvy, Koš modulu spodní vrstvy,
Montáž do jedno-, dvou- nebo třívrstvé myčky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | 316L Nerezová ocel |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Osm |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
Košový regál s modulovým připojením
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Namontováno na obou vodících lištách z nerezové oceli
Rychlozásuvný přívod vody, proplachovací voda ze zadní strany komory do každého vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 158 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 528 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 566 mm |
| Čistá hmotnost | 3 kg |