Rychlé a kvalitní cenové nabídky, informovaní poradci, kteří vám pomohou vybrat správné řešení, které vyhovuje všem vašim potřebám, krátká dodací lhůta, zodpovědné zacházení s kvalitou a jedinečné produkty a služby pro platby a dopravu pro OEM dodávky Číny UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Vítáme vás, abyste se určitě podívali na naši výrobní jednotku a těšíme se na budování přátelských obchodních vztahů se zákazníky u vás doma i v zahraničí v dlouhodobém horizontu.
Rychlé a kvalitní cenové nabídky, informovaní poradci, kteří vám pomohou vybrat správné řešení, které vyhovuje všem vašim potřebám, krátká doba vypracování, zodpovědný přístup k kvalitě a jedinečné produkty a služby pro platební a přepravní záležitosti.Čínský LED modul, Vstřikovací modulNeustále vytváříme nové technologie pro zefektivnění výroby a dodáváme zboží za konkurenceschopné ceny a vysokou kvalitu! Spokojenost zákazníků je naší prioritou! Můžete nám sdělit svůj nápad a vyvinout jedinečný design pro váš vlastní model, abyste se vyhnuli přílišnému množství podobných dílů na trhu! Nabízíme vám naše nejlepší služby, abychom uspokojili všechny vaše potřeby! Neváhejte nás ihned kontaktovat!
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Koš na čištění vstřikování, Stojan na koš na čištění vstřikování, Vstřikovací modul
Používá se k čištění laboratorního skla, jako je Erlenmeyerova baňka, trojúhelníková baňka, baňka s kulatým dnem, baňka s plochým dnem, odměrná baňka a odměrný válec.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Vstřikovací tryska | Rozměry 6 mm x výška 220 mm |
| Počet trysek | 8 ks |
| Počet držitelů | 8 ks |
| Umístění pružinových dílů | 8 ks |
| Povrchová úprava držáků | PA |
Stojan na čisticí koš vstřikovacího modulu s připojovacím portem
Zatížení vlevo a vpravo od koše modulů
Rychlozásuvný vstup, čistá proplachovací voda z koše modulu do každé trysky vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 253 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 140mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 488 mm |
| Čistá hmotnost | 0,9 kg |