Neustále se zlepšovat, abychom zajistili kvalitu zboží v souladu s požadavky trhu a zákazníků. Naše firma má zavedený program zajištění kvality pro kontrolu kvality volně stojící plně automatické myčky laboratorního skla 202L s certifikací CE, 1-3 vrstvy a sušením. Naším mottem je „Rozumné ceny, úsporná doba výroby a nejlepší služby“. Doufáme, že budeme spolupracovat s více zákazníky pro vzájemné zlepšení a výhody.
neustále se zlepšovat, abychom zajistili kvalitu zboží v souladu s požadavky trhu a zákazníků. Naše firma má zavedený program zajištění kvality.Myčka a sušička laboratorního skla v Číně a myčka laboratorních lahvíNyní máme kompletní výrobní linku na materiály, montážní linku, systém kontroly kvality a co je nejdůležitější, máme mnoho patentovaných technologií, zkušený technický a výrobní tým a odborný tým prodejního servisu. Díky všem těmto výhodám se chystáme vytvořit „renomovanou mezinárodní značku nylonových monofilů“ a šířit naše řešení do všech koutů světa. Neustále se snažíme sloužit našim zákazníkům.

| Základní parametr | |
| Provozní teplota | 5–40 °C |
| Elektronická energie | 220 V/50 Hz nebo 380 V/50 Hz |
| Elektrický drát | 2m/5*10m2 |
| Topný výkon | 4 kW/9 kW |
| Celkový výkon | 5 kW/11 kW |
| Mycí komora | Nerezová ocel 316L |
| Externí panel | Nerezová ocel 304 |
| Kapacita | 3202L |
| Peristaltické čerpadlo | 4 kusy |
| Programy | 36 výchozích, 100+ vlastních |
| Teplota praní | až 95 °C |
| Port RS-232 | Pro přenos datových informací z pračky |
| Dotyková obrazovka | 7" barevná obrazovka |
| Vnější rozměr | V/Š/H: 990*612*750 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
| Teplotní senzor | PT1000 |
| Připojení k internetu k dispozici | |
| Viditelné okénko na dveřích | |
| Systém sledování vodivosti pro oplach | |
| K dispozici je posilovací čerpadlo na čistou vodu | |
| Vysoce účinný parní kondenzátor | |
Úvod do funkcí
1. Možnost odloženého startu: Přednastavený čas praní odpočítáváním nebo pevně nastaveným časem
2. Funkční ochrana heslem na různých úrovních
3. Řídicí systém: Řízení mikropočítačem, RS485, izolace optočlenů, originální importovaný čip, chráněný dálkový přenos signálu.
4. Automatický dveřní systém
5. Oběhový systém: Funkce spouštění s proměnnou frekvencí Průtok oběhového čerpadla: 0-600 l/min Monitorování tlaku a protipěnivé mytí pro zajištění efektivního čištění Rameno s monitorem otáček pro upozornění na překážku
6. Systém čisticích košů: Čisticí koš je vyměnitelný v jakékoli úrovni. Flexibilita víceúrovňového vstřikovacího mytí a vyměnitelných košů. Více než tři přívody vody s automaticky uzavíratelným ventilem. Automatická identifikace koše a regulace průtoku vody.
7. Výška kapacity: Čisticí výška v jedné úrovni: 70 cm Čisticí výška ve dvou úrovních: 46 cm Čisticí výška ve třech úrovních: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.

Výstava


Neustále se zlepšovat, abychom zajistili kvalitu zboží v souladu s požadavky trhu a zákazníků. Naše firma má zavedený program zajištění kvality pro kontrolu kvality volně stojící plně automatické myčky laboratorního skla 202L s certifikací CE, 1-3 vrstvy a sušením. Naším mottem je „Rozumné ceny, úsporná doba výroby a nejlepší služby“. Doufáme, že budeme spolupracovat s více zákazníky pro vzájemné zlepšení a výhody.
Kontrola kvality proMyčka a sušička laboratorního skla v Číně a myčka laboratorních lahvíNyní máme kompletní výrobní linku na materiály, montážní linku, systém kontroly kvality a co je nejdůležitější, máme mnoho patentovaných technologií, zkušený technický a výrobní tým a odborný tým prodejního servisu. Díky všem těmto výhodám se chystáme vytvořit „renomovanou mezinárodní značku nylonových monofilů“ a šířit naše řešení do všech koutů světa. Neustále se snažíme sloužit našim zákazníkům.