Rising-F1
Úklidový koš, Stojan na koše, Modulový koš,
Dvouvrstvá konstrukce, vhodná pro modul stojanu pro vstřikovací koše a modul stojanu pro nevstřikovací koše
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Rozpoznávač košíků | Jeden |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
| Průměr rychlého rozhraní | 32mm |
| Počet načítatelných modulů | Dvě vrstvy |
| Počet jednovrstvých modulů | Dva |
Košový regál s modulovým připojením
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Namontováno na obou vodících lištách z nerezové oceli
Rychlozásuvný přívod vody, proplachovací voda ze zadní strany komory do každého vstřikovacího modulu
| Vnější rozměry, výška v mm | 609 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 619 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 790 mm |
| Čistá hmotnost | kg |