Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš bez vstřikování
Vhodné pro nádoby se širokým hrdlem, odměrky atd.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Malé pružinové svorky | 26 |
| Výška | 105 mm |
| Vzdálenost | 60mm |
Modul košíku
| Vnější rozměry, výška v mm | 116 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 220 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 410 mm |
| Čistá hmotnost | kg |