Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš spodní vrstvy, Stojan na čisticí koš spodní vrstvy, Koš modulu spodní vrstvy
Montáž do jedno-, dvou- nebo třívrstvé myčky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | Nerezová ocel 316L |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Osm |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
Rozděleno do dvou vrstev pro naplnění síťového zásobníku
Vestavěné rotační sprchové rameno
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
| Vnější rozměry, výška v mm | 230 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 528 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 584 mm |
| Čistá hmotnost | 5,6 kg |
Osvědčení
Společnost XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.
Továrna XPZ

Výstava

