Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čisticí koš horní vrstvy, Čisticí koš střední vrstvy, Stojan na čisticí koš horní vrstvy, Stojan na čisticí koš střední vrstvy, Koš modulu horní vrstvy, Koš modulu střední vrstvy
Montáž do dvou- nebo třívrstvé pračky, vkládání do různých vstřikovacích modulů, proplachování opakovaně použitelného laboratorního skla, keramiky, plastů, nerezové oceli a tak dále.
| Materiál | 316L Nerezová ocel |
| Barva | Matná nerezová ocel |
| Válec s aktivitou | Šest |
| Regulátor polohy | Dva |
| Rozpoznávač košíků | Jeden |
| Zdvih rámu koše tlačením a tahem | 550 mm |
Vestavěné rotační sprchové rameno
Ruční push-pull čisticí komora vstupu a výstupu
Vodicí lišta z nerezové oceli s ložisky na obou stranách
Rychlozásuvný přívod vody, proplachovací voda ze zadní strany komory do každého vstřikovacího modulu
Lze do nich umístit košíky používané na čisté lahve se širokým hrdlem
| Vnější rozměry, výška v mm | 183 mm |
| Vnější rozměry, šířka v mm | 535 mm |
| Vnější rozměry, hloubka v mm | 552 mm |
| Čistá hmotnost | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je přední výrobce myček laboratorního skla se sídlem ve městě Chang-čou v provincii Če-ťiang v Číně. XPZ se specializuje na výzkum, výrobu a obchod s automatickými myčkami skla, které se používají v biofarmaceutice, lékařství, kontrole kvality, monitorování potravin a petrochemii.
Společnost XPZ se zavázala pomáhat řešit všechny druhy problémů s čištěním. Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky. Značka XPZ se mezitím rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Jižní Korea, Uganda, Filipíny atd. XPZ poskytuje integrovaná řešení založená na individuální poptávce, včetně výběru produktů, instalace a školení obsluhy atd.
Získáme více podnikových výhod, abychom mohli poskytovat inovativní produkty s vysokou kvalitou a vynikajícími službami a udržet si tak dlouhodobé přátelství.
Výstava

