Rozsah působnosti
Automatická pračka, používaná vjídlo,zemědělství, farmaceutický, lesnictví, prostředí, zemědělský produkt testování, laboratorní zvířataa dalších souvisejících oborech pro poskytování roztoků na čištění skla. Používá se k čištění a sušení Erlenmeyerových baněk, baněk, odměrných baněk, pipet, injekčních lahviček, Petriho misek atd.
Specifikace:
| Rozměry (V*Š*H) | 990*612*750 mm |
| Počet čisticích vrstev | 1–3 vrstvy |
| Objem komory | 202L |
| Průtok oběhového čerpadla | Nastavitelný 0-600 l/min |
| Elektřina | 280V/380V |
| Topný výkon | 4 kW/9 kW |
| Systém identifikace košíků | Norma |
| Způsob instalace | Volně stojící |
| Způsob sušení | Funkce EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Řízení provozu
1. Funkce odložení spuštění mytí: přístroj je vybaven funkcí spuštění dle časového plánu a časovače pro zlepšení efektivity práce zákazníka
2. Barevný displej OLED modulu, samosvícení, vysoký kontrast, bez omezení pozorovacího úhlu
3. úroveň správy hesel, která umožňuje použití různých správcovských práv
4. Samodiagnostika poruch zařízení a zvukové a textové pokyny
5. Funkce automatického ukládání dat pro čištění (volitelné)
6. Funkce exportu dat čištění USB (volitelné)
7. Funkce tisku dat z mikrotiskárny (volitelné)
Úvod do funkcí
1. Možnost odloženého startu: Přednastavený čas praní odpočítáváním nebo pevně nastaveným časem
2. Funkční ochrana heslem na různých úrovních
3. Řídicí systém: Řízení mikropočítačem, RS485, izolace optočlenů, originální importovaný čip, chráněný dálkový přenos signálu.
4. Automatický dveřní systém
5. Oběhový systém: Funkce spouštění s proměnnou frekvencí Průtok oběhového čerpadla: 0-600 l/min Monitorování tlaku a protipěnivé mytí pro zajištění efektivního čištění Rameno s monitorem otáček pro upozornění na překážku
6. Systém čisticích košů: Čisticí koš je vyměnitelný v jakékoli úrovni. Flexibilita víceúrovňového vstřikovacího mytí a vyměnitelných košů. Více než tři přívody vody s automaticky uzavíratelným ventilem. Automatická identifikace koše a regulace průtoku vody.
7. Výška kapacity: Čisticí výška v jedné úrovni: 70 cm Čisticí výška ve dvou úrovních: 46 cm Čisticí výška ve třech úrovních: 17 cm
Certifikace:
Často kladené otázky:
Otázka 1: Proč zvolit XPZ?
Jsme hlavním dodavatelem pro čínské inspekční orgány a chemické podniky.
Naše značka se rozšířila do mnoha dalších zemí, jako je Indie, Velká Británie, Rusko, Afrika a Evropa.
Nabízíme integrovaná řešení na základě individuální poptávky, včetně výběru produktů, instalace a zaškolení obsluhy.
Q2: Jaký druh zásilky si může zákazník vybrat?
Obvykle se přepravuje po moři, letecky.
Snažíme se co nejlépe vyhovět přepravním požadavkům zákazníků.
Q3: Jak zajistit kvalitu produktu a poprodejní servis?
Máme certifikáty kvality CE, ISO atd.
Máme vynikající poprodejní servis a poprodejního technika.
Naše výrobky mají záruční dobu.
Otázka 4: Můžewenavštívit vaši továrnu online?
Jsme velmi vstřícní.
Q5: Jaký druh platby si může zákazník zvolit?
T/T, L/C atd.